ВСЯ КОММЕРЧЕСКАЯ НЕДВИЖИМОСТЬ УКРАИНЫ
Добавить объявление
В журнал
Мои объявления
Блокнот
Аренда офисов, магазинов, складов. Коммерческая недвижимость Киева и Украины
Регион: Вся Украина
ГЛАВНАЯ         БАЗА ПРЕДЛОЖЕНИЙ         НОВОСТИ       СТАТЬИ         КАТАЛОГ КОМПАНИЙ         ССЫЛКИ
Вы находитесь здесь:   Статьи » Обзоры
помощь карта сайта
ПОИСК ПО ОБЪЯВЛЕНИЯМ
Рубрика
Область
Город
подписаться на
новые объявления
ПРЕМИУМ КОМПАНИИ
Экспертная оценка имущества
Бюро технической инвентаризации
НОВОСТИ
Фонд гарантирования вкладов отдаст в аренду помещения отделений банка "Финансы и Кредит"
Арендодатели Греции предпочитают туристов постоянным квартиросъемщикам
Metro сократит площади гипермаркетов
Metro сократит площади гипермаркетов
Российская сеть Centro уходит из Украины
ПОДПИСКА НА НОВОСТИ
Имя:
E-mail:
 
СТАТЬИ
  Аналитика       Обзоры       Рынки    

Бізнес-центри: орендарі вибирають якість та низькі ставки

Недвижимость за рубежом, продажа недвижимости на Кипре , недвижимость в Дубаи, продажа недвижимости в Болгарии

Бізнес-центри: орендарі вибирають якість та низькі ставки

Незважаючи на щорічне збільшення пропозиції в сегменті офісної нерухомості в Києві, ринок залишається структурно ненасиченим з точки зору загального обсягу, різновидів форматів та якості працюючих об'єктів у порівнянні з іншими столицями країн Центральної та Східної Європи.

За оцінками компанії DTZ, з початку 2013 року відзначається зростання активності орендарів в секторі офісної нерухомості в Києві. Загальний обсяг офісних приміщень, зданих в оренду в столиці в першому кварталі 2013 року, становив близько 18 600 кв. м (GLA), що перевищує показник аналогічного періоду 2012 року на 77%, але все ж на 26% нижче за показник за січня-березня 2009 року на піку кризи.

Як і в 2011–2012 роках, в 2013 році попит на офісні приміщення в Києві переважно формували компанії, що працюють в сферах виробництва та дистрибуції товарів повсякденного попиту, інформаційно-комунікаційних технологій, енергетичному секторі, сфері фінансів та сільському господарстві.

Значний обсяг нової пропозиції відчутно вплинув і на загальну структуру ринку професійної офісної нерухомості. Так, зараз якісний розподіл змістився на користь класів А і В. Така ситуація створила умови для розвитку жорсткої

цінової конкуренції в даному сегменті. А зниження орендних ставок в якісних об'єктах класів А і В, у свою чергу, зробило їх привабливими для компаній, що розміщуються в даний час в житлових будинках та офісах класу С. Подібні тенденції в попиті відзначалися вже в першому півріччі 2012 року: компанії все частіше вибирали офісну нерухомість високого класу, розташовану за межами центрального ділового округу Києва.

Сьогодні багато орендарів дуже обережні в питаннях оренди та зайняли вичікувальну позицію, враховуючи нестабільну економічну та політичну ситуацію в Україні, а також зважаючи на значний обсяг офісних площ, запланованих до введення в експлуатацію в столиці України в короткостроковій і середньостроковій перспективі.

Хоча корпоративні орендарі офісної нерухомості в Києві досить консервативні у своїх прогнозах зростання на найближчі 5 років, більшість з них припускають помірне розширення свого бізнесуі, як наслідок, планують збільшити займані офісні площі в столиці. Водночас, компанії залишаються дуже вимогливими до якості, ефективності і вартості орендованих офісних приміщень.

Однією з основних тенденцій на ринку оренди офісів Києва в останні місяці 2013 року є готовність орендарів жертвувати вигідним місцем розташування офісу на користь оренди офісу з більш низькими орендними ставками. Одним з головних критеріїв при виборі офісу стає співвідношення ціни та якості приміщення.

 

DOMINION BUSINESS PARK — запорука успішного Бізнесу

«На перше місце ми ставимо потреби клієнтів, тому ми надаємо широкий спектр послуг. Компанія пропонує цілу колекцію готових рішень у відповідності зі стилем ведення бізнесу клієнта».

Кузьменко О.В., директор Dominion Business Park

 

  

 

Dominion Business Park пропонує в оренду офісні приміщення площею від 18 до 4 тис. кв. м з сучасним ремонтом, телефонними лініями, Інтернетом, автономною системою опалення. У Dominion Business Park є своя внутрішня інфраструктура, цілодобова спеціалізована служба охорони, відеоспостереження, наземний паркінг. Також надається можливість підготовки офісних приміщень під замовника.

Серед аналогічних компаній Dominion Business Park відрізняється демократичністю цін і широким вибором орендних площ. У нас можна орендувати офіси, складські та виробничі приміщення, які будуть знаходитися в безпосередній близькості один від одного й обслуговуватися однією компанією. Навіть велике підприємство зможе орендувати все необхідне тільки у нас.

Вартість оренди офісів — від 85 грн/кв. м, складських приміщень — від 30 грн/кв. м. У вартість оренди включено ПДВ і безкоштовний сайт-візитка Вашої компанії, розміщений на нашому сайті.

Поруч з вже існуючим бізнес-центром Dominion Business Park розташовується адміністративно-фісний центр Dominion Business Park De Lux — краще рішення в сфері комерційної нерухомості. Це сучасний комплекс, який відповідає всім вимогам і побажанням клієнтів.

Dominion Business Park De Lux знаходиться в діловому районі столиці — недалеко від Севастопольської площі. Територіальне розташування комплексу дозволяє швидко дістатися до важливих транспортних артерій міста. Дорога до центру Києва займає не більше 15 хв., а шлях до аеропорту «Київ» (Жуляни) становить близько 5 хв. У радіусі 1 км знаходяться складські та логістичні комплекси, продовольча база, товарна станція «Пост-Волинський».

Dominion Business Park De Lux — це 14-поверхова офісна будівля класу В з середньою площею поверху 1544 кв. м, виконана за системою монолітно-каркасного будівництва із зовнішнім утепленням. Навколо будівлі розташований наземний паркінг на 255 машиномісць.

У будівлі передбачена спеціалізована служба охорони, відеоспостереження, клінінг, місця загального харчування,

кав'ярні та інші послуги для комфортної роботи і відпочинку; інженерія включає мідну електропроводку, двотрубну систему опалення, централізоване водопостачання.

Наш бізнес-центр відкритий для орендарів і покупців. На сьогоднішній день Dominion Business Park De Lux пропонує вигідні умови покупки і оренди офісів, конкурентні ціни на ринку.

 

Чекаємо Вас в Dominion Business Park!

м. Київ, вул. Ушинського, 40

відділ продажів (044) 243-05-41, (095) 270-65-71

відділ оренди (044) 390-11-85, (050) 387-32-99

 

  

Зарубежная недвижимость, недвижимость Болгарии, недвижимость Дубаи, недвижимость Кипра

версия для печати | обсудить на форуме | подписка на RSS

Коментарии пользователей
Имя:
E-mail:
Текст:
 

Читайте также

«Commercial Property» вручит Национальную Премию в области недвижимости
«Commercial Property» вручит Национальную Премию в области недвижимости

Офісів побільшає на 200 тис. кв. м, а торговельних площ — на 260 тис. кв. м
Офісів побільшає на 200 тис. кв. м, а торговельних площ — на 260 тис. кв. м

Как обезопасить земельный участок от захвата рейдерами
Как обезопасить земельный участок от захвата рейдерами

На каждого украинца приходится $1,11 тыс. госдолга
На каждого украинца приходится $1,11 тыс. госдолга

НБУ начнет контролировать не только банки
НБУ начнет контролировать не только банки
ПАНЕЛЬ ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ
Вход           Регистрация

Стиль, оформление, дизайн и содержание являются объектом авторского права © МИР КВАРТИР Digital и охраняются законом.
Перепечатка и иное их использование без письменного разрешения редакции не допускаются и влекут за собой ответственность.
для рекламодателей
о журнале
редакция
т./ф.: (044) 206-5603, sales@mirkvartir.com.ua
сделано в mcdesign

закрыть Вход для пользователей

Логин:
Пароль:

Забыл свой пароль…


Регистрация
 
bigmir)net TOP 100 Недвижимость за рубежом http://otpusk.ua/ http://mirdomov.ua/ http://mirkvartir.ua/ http://www.nuance.com.ua/ aspo.biz